kennis- en coördinatiepunt recreatief fietsen
Nieuws

Terugblik vrijwilligersdag 2019

Gepubliceerd op vrijdag 4 oktober 2019

Terugblik vrijwilligersdag 2019

Onze groep van zo’n 150 vrijwilligers is onmisbaar! Deze enthousiaste fietsers verkennen en inspecteren de LF-routes. Om onze vrijwilligers te bedanken organiseren we jaarlijks een Vrijwilligersdag. Per toerbeurt reizen we door Nederland en doen we iedere keer een andere ‘LF-stad’ aan. Dit jaar was het Deventer.

We begonnen zaterdag 28 september met een kleine terugblik op het afgelopen jaar, met als hoogtepunt toch wel de opening van de eerste LF-icoonroute, de LF Maasroute. Daarna fietsten we naar Havenzate De Haere voor een indrukwekkende rondleiding over de uiterst geheime waterlinie uit de Koude Oorlog. De IJssellinie moest ons land beschermen tegen een mogelijke Russische invasie.

Flink tegen de wind in was het terugfietsen naar Deventer voor een afsluitend hapje en drankje. We kijken terug op een geslaagde dag.

groepsfoto Vrijwilligersdag 2019